SGD Technical Seminar 2018

SGD Technical Seminar, review

06 Aralık 2018 Perşembe günü saat 08:30 – 13:30 arasında Le Meridien / Etiler’de gerçekleştirdiğimiz SGD Pharma Teknik Seminerine müşterilerimizden ve ilaç sektöründen katılım çok yüksek oldu.

25.yılını kutladığımız SGD Pharma – Vinder A.Ş. iş ortaklığının kutlaması ardından, 8 üst düzey yöneticinin eğitmen olarak katıldığı bu seminerde, daha önceden duyurulan program doğrultusunda 2 ayrı oturum gerçekleştirildi. Seminer esnasında gelen sorular ve geri bildirimler doğrultusunda, katılımcılarımızdan oldukça yüksek ilgi görmek bizleri çok sevindirdi. Özellikle SGD Pharma tarafından tespit edilen bu yüksek ilgi nedeniyle seminerin takdir edilmesi, Vinder ailesinin Türkiye İlaç Sektörüne sunduğu hizmet ve çözümlerin ne kadar doğru ve yerinde olduğuna dair güvenimizi pekiştirdi.

Seminerimize göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı sizlere çok teşekkür ederiz. Önümüzdeki dönemlerde, aldığımız geri bildirimler doğrultusu犀利士
nda teknik seminerlerimizi geliştirerek detaylandırmaya çalışacağımızı siz değerli sektör temsilcilerine müjdelemek isteriz. Önümüzdeki dönemlerdeki faaliyetlerimizi sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Leave A Comment

All fields marked with an asterisk (*) are required